Narodila jsem se v roce 1982 v Litvínově. V roce 2007 jsem absolvovala obor pozemní stavby a architektura na Fsv ČVUT v Praze. Od roku 2010 jsem autorizovanou inženýrkou pro pozemní stavby.
Dřevostavby jsou mojí životní láskou. Navrhuji je již 10 let a stále se učím nové věci. Správný směr si vždy ověřím v několika variantách, které pak prezentuji klientovi. Snažím se, aby mé návrhy do místa stavby citlivě zapadly, respektuji genia loci. S klientem řeším stavbu od prvních skic, přes architektonický návrh a projekt až po detailní řešení interiéru.
Nechci, aby můj pohled na architekturu a život vůbec byl uzavřený. Proto hledám inspiraci i mimo svůj obor. Absolvovala jsem Českou školu Feng-shui a seminář o principech Vastu Shastra. Jako maminka se zajímám i o Montessori pedagogiku. Svoje poznatky pak s nadšením přenáším do návrhů Montessori školek a prostor určeným pro děti v rámci rodinných domů.
Prostřednictvím svého muže přijímám informace o permakulturních zahradách. Svůj vztah k ochraně životního prostředí vyjadřuji také postojem ke zvířatům – oblékám se a stravuji eticky, bez živočišných produktů. Je to moje volba a život mi tak více chutná.

+420 776 725 259