Individuální domy

Dům s výhledem do krajiny

Jednoduchý přízemní dům obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou s ovocným sadem, koupacím přírodním jezírkem a úžasným výhledem.
Číst více

Dům s výhledem na Trosky

Bydlení v ráji... Tato slova podle majitelů vyjadřují pravou podstatu jejich nového domova. A my rozhodně souhlasíme. Pasivní dům s modřínovou fasádou, ke kterému vede mlatová cesta, se zídkou z kamenů z místního pískovce a výhledem na dominantu Českého ráje, na Trosky.
Číst více

Dům s rodinným hnízdem

Interiér domu vychází z rozboru feng-shui. Středem domu je organický krb, kolem kterého přirozeně vzniká rodinné hnízdo – místo kde se rodina bude potkávat.
Číst více

Dům na větrném kopci

První pasivní dům z dřevěných masivních panelů DEKPANEL. Vstupními podmínkami pro návrh byly: poměrně přísné regulativy, požadavek na dům v pasivním standardu, mírně svažitý terén.
Číst více

Dům, který může růst

Inteligentní pasivní dvoupodlažní dřevostavba se sedlovou střechou z masivních dřevěných panelů zateplená minerální izolací. Dům byl realizován ve dvou etapách.
Číst více

Casa dos papagayos

Rodinný penzion v osobitém stylu s českými hostiteli v srdci mayské riviéry, zasazený v tropické zahradě plné pestrých květin.
Číst více

Dům v sadu radosti

Dřevostavba s tradičním tvaroslovím v CHKO. Dům hledí do ovocného sadu otevřeného k jihu s přírodním jezírkem, které vytváří příjemný přechod do zahrady a podílí se na zlepšení mikroklimatu v okolí budovy.
Číst více

Hájenka

Dřevostavba s tradiční sedlovou střechou, přírodním jezírkem a stodolou pro setkávání s přáteli umístěná v CHKO a obklopená hlubokými lesy.
Číst více

Dům políbený přírodou

Pasivní dřevostavba na zcela unikátním místě místě s minimální stávající zástavbou, v dotyku s přírodou a s úchvatným výhledem do krajiny.
Číst více

Dům s orlím hnízdem

Pasivní dřevostavba pro čtyřčlennou rodinu. Investoři od začátku hodně vzpomínali na cestu do Japonska. Japonská architektura je ovlivnila a z toho právě pak vycházely i některé detaily.
Číst více

Dům v elementu vody

Rodinný dvoupodlažní dům pro čtyřčlennou rodinu v pasivním standardu. Podle Feng shui rozboru je tento dům velmi propojen s vodou.
Číst více

Dům moudrosti

Rozlehlý rodinný dům minimalistického venkovního vzhledu zasazený do severní části pozemku, aby většina zahrady byla otevřena k jihu.
Číst více

Dům pod vinnou révou

Pasivní rodinný dům pro čtyřčlennou rodinu na čtvercovém pozemku. Celá severní strana, většina východní a část západní fasády je zapuštěna do svahu.
Číst více

Dům v srdci farmy

Zásadní otázkou bylo umístění domu v prostoru. Oproti jiným zadáním, kde máme definovaný standardně veliký pozemek pro rodinný dům s jasně danými odstupovými vzdálenostmi, jsme v této úloze byli konfrontováni s velkým prostorem rozsáhlého pozemku investora. V prostoru jsme měli vymezenou pouze hranici zastavitelného území a požadavky investorů, kteří svůj pozemek měli již nažitý.
Číst více

Dům nebes

Pasivní rodinný dům minimalistického vzhledu na mírně svažitém pozemku se vzrostlou zahradou a bazénem dle zásad feng-shui.
Číst více

Dům plný energie

Rodinný dům orientovaný na jih s krásnými výhledy do posázaví. Otevřená zahrada s koupacím jezírkem doplňuje dům s krytou terasou a zahradním domkem s ukrytou saunou.
Číst více

Casa Miguel

Nízkoenergetický rodinný dům s minimalistickým interiérem s prvky dřeva. Použité materiály jsou zvoleny co nejvíce přírodní a ekologicky šetrné. Vítěz veřejného hlasování v anketě Dřevěná stavba roku 2018.
Číst více

Dům milovníků koček

Pasivní rodinný dům přizpůsobený pro pohodlný pobyt nejen dvounohých obyvatel. V části kryté terasy je navržena voliéra pro kočky, která jim umožňuje pobyt venku, ale v bezpečí.
Číst více

Dům na vinici

Návrh objektu zásadním způsobem ovlivnil dramatický terén a přísné regulativy v dané oblasti.
Číst více

Dům živých obrazů

Rekonstrukce a přístavba rodinného domu. Stávající objekt bude sloužit jako dům pro hosty se zachováním původního kamenného sklepa.
Číst více

Rezidence Šťastného hradu

Co vlastně znamená Šťastný hrad? Šťastný hrad je speciální dům, kdy zasazení do krajiny, otočení vůči světovým stranám a čas, kdy se dům narodí (postaví), dají dohromady maximální potenciál pro šťastný a spokojený život obyvatel domu.
Číst více

Dům pod lesem

Rodinný zděný dům pro čtyřčlennou rodinu v blízkosti ochranného pásma (regionální biocentrum).
Číst více

RD Francie

Dům z masivních panelů ve Francii. Objekt je koncipován jako dům pro pohyb osoby s omezenou schopností pohybu.
Číst více