Individuální domy

Dům s výhledem do krajiny

Jednoduchý přízemní dům obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou s ovocným sadem, koupacím přírodním jezírkem a úžasným výhledem.
Číst více

Dům s výhledem na Trosky

Bydlení v ráji... Tato slova podle majitelů vyjadřují pravou podstatu jejich nového domova. A my rozhodně souhlasíme. Pasivní dům s modřínovou fasádou, ke kterému vede mlatová cesta, se zídkou z kamenů z místního pískovce a výhledem na dominantu Českého ráje, na Trosky.
Číst více

Dům s rodinným hnízdem

Interiér domu vychází z rozboru feng-shui. Středem domu je organický krb, kolem kterého přirozeně vzniká rodinné hnízdo – místo kde se rodina bude potkávat.
Číst více

Dům na větrném kopci

První pasivní dům z dřevěných masivních panelů DEKPANEL. Vstupními podmínkami pro návrh byly: poměrně přísné regulativy, požadavek na dům v pasivním standardu, mírně svažitý terén.
Číst více

Dům, který může růst

Inteligentní pasivní dvoupodlažní dřevostavba se sedlovou střechou z masivních dřevěných panelů zateplená minerální izolací. Dům byl realizován ve dvou etapách.
Číst více

Casa dos papagayos

Rodinný penzion v osobitém stylu s českými hostiteli v srdci mayské riviéry, zasazený v tropické zahradě plné pestrých květin.
Číst více

Dům políbený přírodou

Pasivní dřevostavba na zcela unikátním místě místě s minimální stávající zástavbou, v dotyku s přírodou a s úchvatným výhledem do krajiny.
Číst více

Dům s orlím hnízdem

Pasivní dřevostavba pro čtyřčlennou rodinu. Investoři od začátku hodně vzpomínali na cestu do Japonska. Japonská architektura je ovlivnila a z toho právě pak vycházely i některé detaily.
Číst více

Dům v elementu vody

Rodinný dvoupodlažní dům pro čtyřčlennou rodinu v pasivním standardu. Podle Feng shui rozboru je tento dům velmi propojen s vodou.
Číst více

Dům moudrosti

Rozlehlý rodinný dům minimalistického venkovního vzhledu zasazený do severní části pozemku, aby většina zahrady byla otevřena k jihu.
Číst více

Dům pod vinnou révou

Pasivní rodinný dům pro čtyřčlennou rodinu na čtvercovém pozemku. Celá severní strana, většina východní a část západní fasády je zapuštěna do svahu.
Číst více

Dům v srdci farmy

Zásadní otázkou bylo umístění domu v prostoru. Oproti jiným zadáním, kde máme definovaný standardně veliký pozemek pro rodinný dům s jasně danými odstupovými vzdálenostmi, jsme v této úloze byli konfrontováni s velkým prostorem rozsáhlého pozemku investora. V prostoru jsme měli vymezenou pouze hranici zastavitelného území a požadavky investorů, kteří svůj pozemek měli již nažitý.
Číst více

Dům nebes

Pasivní rodinný dům minimalistického vzhledu na mírně svažitém pozemku se vzrostlou zahradou a bazénem dle zásad feng-shui.
Číst více

Dům plný energie

Rodinný dům orientovaný na jih s krásnými výhledy do posázaví. Otevřená zahrada s koupacím jezírkem doplňuje dům s krytou terasou a zahradním domkem s ukrytou saunou.
Číst více

Casa Miguel

Nízkoenergetický rodinný dům s minimalistickým interiérem s prvky dřeva. Použité materiály jsou zvoleny co nejvíce přírodní a ekologicky šetrné. Vítěz veřejného hlasování v anketě Dřevěná stavba roku 2018.
Číst více

Dům milovníků koček

Pasivní rodinný dům přizpůsobený pro pohodlný pobyt nejen dvounohých obyvatel. V části kryté terasy je navržena voliéra pro kočky, která jim umožňuje pobyt venku, ale v bezpečí.
Číst více

Dům živých obrazů

Rekonstrukce a přístavba rodinného domu. Stávající objekt bude sloužit jako dům pro hosty se zachováním původního kamenného sklepa.
Číst více

Dům na vinici

Návrh objektu zásadním způsobem ovlivnil dramatický terén a přísné regulativy v dané oblasti.
Číst více

Rezidence Šťastného hradu

Co vlastně znamená Šťastný hrad? Šťastný hrad je speciální dům, kdy zasazení do krajiny, otočení vůči světovým stranám a čas, kdy se dům narodí (postaví), dají dohromady maximální potenciál pro šťastný a spokojený život obyvatel domu.
Číst více

Dům pod lesem

Rodinný zděný dům pro čtyřčlennou rodinu v blízkosti ochranného pásma (regionální biocentrum).
Číst více

RD Francie

Dům z masivních panelů ve Francii. Objekt je koncipován jako dům pro pohyb osoby s omezenou schopností pohybu.
Číst více