Spolupracujeme

Největší portál zaměřený na montované dřevostavby i sendvičové dřevostavby, sruby, roubenky, pasivní a nízkoenergetické dřevostavby a jejich projekty.

S DŘEVO & stavby nás pojí dlouholetá spolupráce.

 

www.drevoastavby.cz

Zabývají se převážně individuální výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Díky více než 25 leté historii a nasbíraným zkušenostem tak kromě standardních domů realizují i složité a unikátní projekty. Disponují vlastní výrobní halou vybavenou dřevoobráběcími CNC stroji a vlastními zkušenými tesaři. S Dřevostavby Biskup nás pojí dlouholetá spolupráce.

 

www.drevostavbybiskup.cz

Pasivní domy a vše co s nimi souvisí. Nezávislé odborné sdružení Centrum pasivního domu, z.s.

Jsme členy CPD.

 

 

 

 

 

www.pasivnidomy.cz

Tereza Svobodová

Cílem Feng Shui je vytváření harmonie prostoru, a protože chceme, aby prostor pro bydlení našich klientů byl harmonický a v souladu, spolupracujeme s Terezou Svobodovou.

 

 

 

 

www.dobrefengshui.cz 

PORSENNA o.p.s. je obecně prospěšná společnost poskytující služby a poradenství zejména municipalitám, regionům, středním a malým firmám a fyzickým osobám v oblasti energetického hospodaření se zaměřením na realizaci energetických úspor a využívání obnovitelných zdrojů energie. S Porsennou spolupracujeme dlouhodobě.

 

www.porsenna.cz

DEKPANEL je konstrukční systém dřevostaveb z masivních šroubovaných dřevěných panelů. Stavění za použití tohoto systému se stává populárnějším. To především díky skvělým technickým parametrům (statickým, tepelně-technickým, akustickým, požárním), tak i díky rychlosti a jednoduchosti výstavby.

 

www.dekpanel.cz

NILAN s.r.o. - vzduchotechnická zařízení pro rodinné domy i průmyslová zařízení.

 

 

 

www.nilan.cz

Allplan je komplexní CAD/AEC/BIM systém pro 2D/3D projektování pozemních staveb, architektury, TZB a vyztužování.

 

 

 

www.allplan.com/cz/