V procesu

Klub u řeky 2

Finální podoba Klubu u řeky na známé cyklostezce vedoucí podél řeky poskytující občerstvení pro turisty, cyklisty i kolemjdoucí.
Číst více

Dům s orlím hnízdem

Pasivní dřevostavba pro čtyřčlennou rodinu. Investoři od začátku hodně vzpomínali na cestu do Japonska. Japonská architektura je ovlivnila a z toho právě pak vycházely i některé detaily.
Číst více

Dům v elementu vody

Rodinný dvoupodlažní dům pro čtyřčlennou rodinu v pasivním standardu. Podle Feng shui rozboru je tento dům velmi propojen s vodou.
Číst více

Dům moudrosti

Rozlehlý rodinný dům minimalistického venkovního vzhledu zasazený do severní části pozemku, aby většina zahrady byla otevřena k jihu.
Číst více

Dům v srdci farmy

Zásadní otázkou bylo umístění domu v prostoru. Oproti jiným zadáním, kde máme definovaný standardně veliký pozemek pro rodinný dům s jasně danými odstupovými vzdálenostmi, jsme v této úloze byli konfrontováni s velkým prostorem rozsáhlého pozemku investora. V prostoru jsme měli vymezenou pouze hranici zastavitelného území a požadavky investorů, kteří svůj pozemek měli již nažitý.
Číst více

Dům milovníků koček

Pasivní rodinný dům přizpůsobený pro pohodlný pobyt nejen dvounohých obyvatel. V části kryté terasy je navržena voliéra pro kočky, která jim umožňuje pobyt venku, ale v bezpečí.
Číst více

Dům živých obrazů

Rekonstrukce a přístavba rodinného domu. Stávající objekt bude sloužit jako dům pro hosty se zachováním původního kamenného sklepa.
Číst více

Dům na vinici

Návrh objektu zásadním způsobem ovlivnil dramatický terén a přísné regulativy v dané oblasti.
Číst více

Rezidence Šťastného hradu

Co vlastně znamená Šťastný hrad? Šťastný hrad je speciální dům, kdy zasazení do krajiny, otočení vůči světovým stranám a čas, kdy se dům narodí (postaví), dají dohromady maximální potenciál pro šťastný a spokojený život obyvatel domu.
Číst více

Dům pod lesem

Rodinný zděný dům pro čtyřčlennou rodinu v blízkosti ochranného pásma (regionální biocentrum).
Číst více