Interiér a výstavy

Dům s výhledem do krajiny

Jednoduchý přízemní dům obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou s ovocným sadem, koupacím přírodním jezírkem a úžasným výhledem.
Číst více

Dům s výhledem na Trosky

Bydlení v ráji... Tato slova podle majitelů vyjadřují pravou podstatu jejich nového domova. A my rozhodně souhlasíme. Pasivní dům s modřínovou fasádou, ke kterému vede mlatová cesta, se zídkou z kamenů z místního pískovce a výhledem na dominantu Českého ráje, na Trosky.
Číst více

Dům s rodinným hnízdem

Interiér domu vychází z rozboru feng-shui. Středem domu je organický krb, kolem kterého přirozeně vzniká rodinné hnízdo – místo kde se rodina bude potkávat.
Číst více

Dům moudrosti

Rozlehlý rodinný dům minimalistického venkovního vzhledu zasazený do severní části pozemku, aby většina zahrady byla otevřena k jihu.
Číst více

Dům milovníků koček

Pasivní rodinný dům přizpůsobený pro pohodlný pobyt nejen dvounohých obyvatel. V části kryté terasy je navržena voliéra pro kočky, která jim umožňuje pobyt venku, ale v bezpečí.
Číst více

Rezidence Šťastného hradu

Co vlastně znamená Šťastný hrad? Šťastný hrad je speciální dům, kdy zasazení do krajiny, otočení vůči světovým stranám a čas, kdy se dům narodí (postaví), dají dohromady maximální potenciál pro šťastný a spokojený život obyvatel domu.
Číst více

ČSA

Interiér školícího střediska České stomatologické akademie.
Číst více